Calmmy > Marta Kozłowska

Marta Kozłowska

Copywriterka, redaktorka, dziennikarka. Od momentu, kiedy poznała się bliżej z ideą minimalizmu wytrwale wprowadza ją w swoje życie, choć nie zawsze jest łatwo. Ceni sobie życie w zgodzie z naturą. Po pracy spędza długie godziny w swojej pasiece.
manfredrichter/pixabay.com
Co wrzucać do pojemnika na bioodpady?

Na Twoim podwórku stanął brązowy pojemnik na bioodpady, ale Ty nadal nie do końca wiesz, co powinno się tam znaleźć, a czego nie możesz tam wyrzucić? Podpowiadamy!

Tim Mossholder/pexels.com
Pielęgnacja juki w domu

Dostałeś w prezencie jukę i nie do końca wiesz, jak zapewnić jej optymalne warunki do wzrostu? Sprawdź nasze patenty na jej pielęgnację i ciesz się egzotycznym kwiatem w swoim domu!

Nacho Fernández/unsplash.com
Szczotkowanie i mycie zębów w duchu zero waste

Już od jakiegoś czasu zastanawiasz się, w jaki sposób ograniczyć zużycie plastiku podczas mycia zębów, ale nie do końca wiesz, jak to zrobić? Sprawdź nasze patenty na ekologiczne szczotkowanie zgodne z zasadami zero waste!

Sarah Chai/unsplash.com
Robimy zakupy bez plastiku w supermarketach

Chciałbyś żyć bardziej ekologicznie i ograniczyć zużycie plastiku, ale jakoś nie wiesz, jak się do tego zabrać? Sprawdź nasze patenty na zakupy w duchu zero waste i pożegnaj wszechobecny plastik!

katicaj/pixabay.com
Jak przechowywać bezpiecznie leki w domu?

Domowa apteczka to nie lada wyzwanie. Gdzie ją umieścić? W jaki sposób przechowywać leki i jak trzymać je z dala od dzieci? Przekonaj się sam!

Sarah Brown/unsplash.com
Jak pozbyć się nadmiaru ubrań?

Zrobiłeś wiosenne porządki i masz spory stos ubrań, których już nie chcesz i nie wiesz, co możesz z nimi zrobić? Sprawdź, jak pozbyć się ich ekologicznie i ekonomicznie!

Katsia Jazwinska/unsplash.com
6 domowych dekoracji z lnu

Szukasz pięknych i naturalnych dodatków, które odmienią oblicze Twojego mieszkania? Z pewnością spodoba Ci się len! Sprawdź!

Przewodnik po certyfikatach kosmetycznych

Gubisz się w symbolach umieszczanych na kosmetykach naturalnych? Sprawdź listę najpopularniejszych certyfikatów kosmetycznych i nie wystawaj przy sklepowych półkach dłużej, niż jest to konieczne!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.