Calmmy > Wiktoria Florek

Wiktoria Florek

Swoją przygodę z copywritingiem rozpoczęła w 2017 roku. Obecnie prowadzi firmę OpiszSię, tworzącą treści na potrzeby sklepów internetowych. Ukończyła kulturoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie studentka psychologii. Ceni sobie nowoczesne aranżacje wnętrz, stawiając na minimalizm i nieoczywiste zestawienia.
Joga twarzy – wypróbuj te ćwiczenia!

Sprawdź, jak możesz skutecznie poprawić wygląd twarzy i zmniejszyć oznaki starzenia przy pomocy w pełni naturalnych metod! Poznaj jogę twarzy!

Ekologiczne porcelanowe akcesoria kuchenne

Zastanawiasz się nad dodatkami przyjaznymi środowisku? Sprawdź, dlaczego warto sięgnąć po ekologiczne porcelanowe akcesoria kuchenne!

Jak zyskać więcej miejsca w szafie?
Jak zyskać więcej miejsca w szafie?

Otwierasz szafę i nigdy nie wiesz, w co się ubrać? Najczęściej stoi za tym brak przestrzeni w szafie oraz jej zła organizacja. Sprawdź, jak zyskać więcej miejsca w szafie!

Szklane słoiki - co w nich przechowywać?
Szklane słoiki – co w nich przechowywać?

W domu zalega Ci wiele szklanych słoików? Sprawdź, jak w prosty sposób możesz wykorzystać nadmiar słoików na przechowywanie niezbędnych produktów.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.