Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W co zapakować jedzenie na wyjazd?

Minimalistyczny dom/Patenty
Marta Kozłowska
W co zapakować jedzenie na wyjazd?

Czas urlopów i wakacyjnych wyjazdów nadszedł i możemy ze spokojną głową planować pikniki za miastem oraz dłuższe wojaże. Wiadomo jednak, że w trakcie drogi, a także po przyjeździe będziemy głodni, więc warto zabrać ze sobą coś do jedzenia oraz picia. Jak to spakować, przy okazji żyjąc w duchu minimalizmu i zero waste?

W co spakować jedzenie? 

Wiadomo, że możemy zatrzymać się gdzieś przy drodze i zjeść, chociażby hot-doga na stacji, warto jednak spakować na wyjazd pełnowartościowe jedzenie, które doda nam energii na daleką podróż. Do picia doskonale sprawdzi się butelka z filtrem lub taka z pojemnikiem na lód i owoce. Możemy również zabrać z sobą ciepłą herbatę bądź kawę w termosie lub kubku termicznym. W kwestii pakowania jedzenia doskonale sprawdzą się wielorazowe plastikowe pojemniki i lunchboxy, których używasz na co dzień. Możesz spakować do nich sałatkę, owoce lub inne dania, które możesz zjeść na zimno. Kanapki lub bułki można zawinąć w papier bądź woskowijki. Wszystko możesz włożyć do praktycznej torby termicznej, która pomoże utrzymać jedzenie świeżym przez dłuższy czas. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Proste i skuteczne patenty na utrzymanie porządku w minimalistycznym domu
Proste i skuteczne patenty na utrzymanie porządku w minimalistycznym domu
Utrzymaj minimalizm i harmonię w swoim domu dzięki prostym poradom. Poznaj skuteczne metody na codzienne zachowanie porządku i ciesz się czystością bez zbędnego wysiłku.
Ostatnie wpisy