Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Nowa definicja domowego relaksu – fotel masujący iRest Maesthron (A801)

Minimalistyczny dom/Urządzanie
Tekst sponsorowany
Nowa definicja domowego relaksu – fotel masujący iRest Maesthron (A801)

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Posiadanie własnego, nowoczesnego fotela masującego, w domu oferuje szereg korzyści zarówno dla ciała, jak i umysłu. Możliwość korzystania z masażu w dowolnym momencie bez konieczności wychodzenia z domu jest nie tylko wygodą, ale także sposobem na poprawę ogólnego samopoczucia, zmniejszenie stresu i napięcia mięśniowego, poprawę krążenia oraz wspomaganie regeneracji po wysiłku fizycznym. W dzisiejszym artykule opowiemy, dlaczego warto rozważyć fotel masujący iRest Maesthron (A801).

Co wyróżnia fotel masujący iRest Maesthron (A801)?

Fotel iRest Maesthron (A801) wyróżnia podwójny, ogrzewany, nefrytowy masażer. Ramiona masujące pracują niezależnie, w systemie 4D i 2D, poruszając się po wyprofilowanej, najdłuższej prowadnicy SL-shape (mahącej długość aż 153 cm!). Dodatkowo ogrzewane są plecy i tors. Nie można zapomnieć o Health Detection System, który dokonuje pomiaru poziomu natlenienia organizmu, mikrokrążenia i tętna, a na podstawie wyników – wybiera najbardziej odpowiedni masaż. Dzielona prowadnica iOpen wpływa na zwiększone możliwości rozciągania całego ciała. Masaż piano przedramion głęboko rozluźnia tę strefę, co jest szczególnie ważne dla osób pracujących przy biurku, w wymuszonej pozycji.

iRest Maesthron (A801)

Fotel masujący w salonie

Umieszczenie takiego fotela w salonie może dodatkowo wpłynąć na estetykę i funkcjonalność przestrzeni. Nowoczesne fotele masujące, jak iRest Maesthron (A801), są zaprojektowane z myślą o elegancji i luksusie, co sprawia, że mogą stanowić atrakcyjny element wyposażenia wnętrza. Ich obecność w salonie podkreśla troskę o komfort i zdrowie domowników oraz gości, jednocześnie promując ideę relaksu i odpoczynku jako ważnego elementu życia codziennego.

Integracja fotela masującego z salonem nie tylko zwiększa jego dostępność i zachęca do regularnego korzystania z masażu, ale także może przyczynić się do stworzenia przestrzeni wielofunkcyjnej, gdzie domownicy mogą się relaksować, pracować i spędzać czas razem. Dzięki temu salon staje się centrum domowego wypoczynku, a fotel masujący jest jego kluczowym elementem, łączącym funkcjonalność z estetyką.

iRest Maesthron (A801)

Design

Fotel doskonale wpasuje się w nowoczesne i minimalistyczne przestrzenie, gdzie może stanowić główny punkt salonu, przyciągający uwagę i podkreślający styl życia dbającego o zdrowie i relaks. Będzie także odpowiedni dla wnętrz o wyższym standardzie, gdzie elegancja i zaawansowana technologia idą w parze. Jego wszechstronny design pozwala na umieszczenie go zarówno w prostych, surowych aranżacjach, jak i bardziej tradycyjnych, dodając im nowoczesnego akcentu. Maesthron (A801) występuje w kolorach brązowo-grafitowym i beżowym. Jeśli zainteresował Cię ten model lub chcesz sprawdzić możliwości innych foteli masujących – skontaktuj się z Rest Lords.


 

Zdjęcia: materiał Partnera

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Ekogroszek czy pellet?
Ekogroszek czy pellet?
Zastanawiasz się czym ogrzewać dom? Zobacz porównanie pelletu z ekogroszkiem.
Ostatnie wpisy