Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Najładniejsze szafy przesuwne

Minimalistyczny dom/Urządzanie
Tekst sponsorowany
Najładniejsze szafy przesuwne

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

W każdym domu potrzeba szafy. Lokujemy w niej ubrania, dodatki, buty, a czasem wiele więcej. Na przykład odkurzacz czy inny sprzęt do sprzątania, prasowania. Zdarza się nawet, że chowamy tam stertę pudeł po zakupach. Dobrze wykonana szafa z odpowiednio rozlokowanymi półkami jest więc potrzebna. A jeśli do tego będzie ją można wygodnie otwierać to już duży plus. Gdyby do tego wszystkiego dołożyć trwałość drzwi i innych elementów, wyszłaby szafa idealna. Na szczęście jest miejsce, w którym można dostać takie szafy przesuwne i nie tylko szafy!

Dlaczego szafy przesuwne są doskonałe?

Szafa przesuwna to wygodny mebel, który postawisz zarówno w garderobie, sypialni jak i przedpokoju. Nowoczesne szafy przesuwne nadają się do zabudowy wnęk, które często deweloper wykonał w przedpokoju czy sypialni. Jednak równie dobrze, szafa przesuwa może być szafą wolnostojącą. Możesz znaleźć wiele modeli, które mają ładny design i wyglądają dobrze nawet, gdy nie osłania je żadna ściana. Ponadto duża szafa przesuwna pozwala na optyczne powiększenie przestrzeni. Jej drzwi pozbawione uchwytów, z odpowiednio dobranym frontem, nie przytłaczają wnętrza. Oczywiście w małych pomieszczeniach warto unikać taki szaf, które mają ciemne fronty, jednak na szczęście na rynku dostępnych jest wiele modeli, które mają piękne jasne odcienie. 

Co pomieści szafa przesuwna?

Szafa przesuwna może z powodzeniem pełnić rolę garderoby. Wnętrze szafy przesuwnej wyposażone jest zwykle w drążki i wysokie półki na ubrania. Dodatkowo możesz wybrać szafę, która będzie miała przestrzeń na szczotkę czy odkurzacz, albo szufladę na dodatki. Takie szafy przesuwne są w stanie pomieścić nie tylko dużo ubrań, ale równie dużo sprzętu jak żelazko czy deska do prasowania. Dlatego świetnie sprawdzą się w małym mieszkaniu. Dodatkowe półki to zawsze większa możliwość organizacji przestrzeni, w której żyjemy. Innymi słowy, w szafach przesuwnych pomieścimy nie tylko ubrania, ale też wiele innych przedmiotów. Dlatego są niezwykle funkcjonalne.

Gdzie ustawić szafę przesuwną?

Szafy przesuwne to meble, które świetnie sprawdzą się w sypialni. Zwłaszcza jeśli na drzwiach frontowych umieścimy lustro. Takie szafy z lustrem świetnie optycznie powiększają pomieszczenie. Jednak doskonale sprawdzają się jako szafy do przedpokoju. W takim miejscu zawsze brakuje pojemnej szafy na kurtki czy buty. Dlatego szafa z drzwiami przesuwnymi powinna się tam znaleźć. Eleganckie szafy przesuwne do każdego wnętrza znajdziesz na meblini.pl Warto także zwrócić uwagę na półkotapczany w ich ofercie, które równie świetnie sprawdzają się w małych mieszkaniach.

Fot.: materiały prasowe Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie warzywa można uprawiać zimą na parapecie
Jakie warzywa można uprawiać zimą na parapecie
W warunkach domowych można z powodzeniem hodować niektóre warzywa i liczne zioła, na swoim parapecie.
Ostatnie wpisy