Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

3 sielskie seriale na Netflixie, które warto obejrzeć

Slow życie
Joanna Brzykcy
3 sielskie seriale na Netflixie, które warto obejrzeć

Lubisz seriale, w których panuje sielska atmosfera? W dodatku chcesz się odprężyć po całym dniu w pracy, a nie tropić mordercę na ekranie? Dobrze trafiłeś! Przedstawiamy Ci kilka sielankowych seriali na Netflixie.

Virgin River

Główna bohaterka przeprowadza się z wielkiego miasta do małego miasteczka. Tam ma kontakt z naturą, nowymi ludźmi i zupełnie innymi warunkami mieszkania. Melinda Monroe, nazywana Mel, jest pielęgniarką, choć jej warunki do pracy nieco różnią się od tych panujących w Los Angeles…

Słodkie Magnolie

Trzy przyjaciółki borykają się ze swoimi problemami, choć cały czas wspierają się wzajemnie. To serial, który jest oparty na serii książek. Urocze dialogi, piękna przyjaźń, wzajemna pomoc i radzenie sobie wspólnie z problemami – to właśnie Cię czeka podczas oglądania.

Chesapeake Shores

Abby wraca do swojego rodzinnego miasteczka, w którym na nowo odkrywa swoje relacje z najbliższymi oraz to, co tkwi w jej duszy. To familijny serial, który sprawdzi się do codziennego oglądania. W dodatku piękny krajobraz pozwala się zrelaksować i odprężyć.

Źródło zdjęcia: Designed by Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wprowadzić więcej przestrzeni do małych wnętrz?
Jak wprowadzić więcej przestrzeni do małych wnętrz?
Niewielki metraż nie musi przekreślać funkcjonalności. Dowiedz się, jakie rozwiązania pozwolą Ci wprowadzić więcej przestrzeni do małych wnętrz.
Tagi
Ostatnie wpisy
Jakie rolety wybrać do sypialni?
Jakie rolety wybrać do sypialni?
Jak pozbyć się pluskwy domowej?
Jak pozbyć się pluskwy domowej?