Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Wiele materiałów można wykorzystać ponownie nie tylko w domu, ale także w ogrodzie. W tym artykule podpowiemy Ci, jakie elementy świetnie się sprawdzą jako dekoracja.

Drewniane deski

Pozostałości po starym kredensie? Uszkodzona paleta? Tego typu elementy możesz wykorzystać jako naturalną dekorację do swojego ogrodu. Zrobisz z nich podstawkę pod rośliny, miejsce do przechowywania narzędzi czy tabliczkę.

Stare szuflady

Jeśli właśnie jesteś po remoncie i chcesz się pozbyć starych mebli, wykorzystaj ponownie stare szuflady. W nich możesz umieścić… rośliny.

Uszkodzone donice

Naderwana czy potłuczona ceramika może Ci posłużyć jako ciekawa dekoracja roślin w ogrodzie.

Puszki po herbacie i kawie

Jeśli chcesz zasadzić zioła, nie musisz kupować nowych doniczek. Wystarczy, że wykorzystasz puszki albo słoiki, w których wcześniej były produkty spożywcze.

iframe src=”https://assets.pinterest.com/ext/embed.html?id=4785143344597241″ height=”575″ width=”345″ frameborder=”0″ scrolling=”no” >

Rynny jako miejsce upraw roślin

Kreatywnie wykorzystasz również stare rynny. Jeśli nie posiadają dziur, możesz je odnowić wizualnie. Wewnątrz spokojnie zmieścisz ziemię oraz małe rośliny.

Źródło zdjęcia: Designed by Freepik

Zostaw komentarz

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.