Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Jakie meble wstawić w łazience?

Minimalistyczny dom/Urządzanie
Aleksandra Michaliszyn
Jakie meble wstawić w łazience?

Artykuł sponsorowany

Łazienka to nie tylko armatura – to także meble! W końcu wszystkie kosmetyki, ręczniki i inne dodatki muszą się gdzieś pomieścić, prawda? Jakie meble warto więc wstawić w łazience? Przedstawiamy naszą krótką listę mebli, dzięki którym Twoja łazienka stanie się jeszcze bardziej wygodna i komfortowa.

Co chcesz przechowywać w łazience?

Zanim zdecydujesz się na konkretne meble do łazienki, zadaj sobie pytanie, co tak naprawdę zamierzasz przechowywać w łazience oraz jakie są Twoje potrzeby. W końcu inne meble będą potrzebne, jeśli potrzebujesz jedynie małej przestrzeni na papier toaletowy oraz drobne akcesoria higieniczne, inne do przechowywania kosmetyków, inne do przechowywania zabawek i akcesoriów do kąpieli dla dzieci i jeszcze inne, kiedy planujesz zaaranżować w swojej łazience strefę relaksu. Określ więc swoje potrzeby, a będziesz mieć pewność, że uda Ci się urządzić łazienkę marzeń.

Szafki łazienkowe

Jeśli wiesz już, ile miejsca do przechowywania potrzebujesz, to możesz przejść do wyboru szafek łazienkowych. Jest to podstawowe wyposażenie łazienki, jeśli chodzi o meble. Zastanów się, czy wolisz szafki stojące, czy jednak wiszące. A może chcesz mieć w swojej łazience takie i takie? Możesz też wybrać szafki, które będą połączone z umywalką, dzięki czemu zaoszczędzić nieco miejsca. Pamiętaj także, aby nie umieszczać sporej liczby szafek naprzeciwko wejścia do łazienki oraz nad wanną, ponieważ będzie to wyglądało nieestetycznie oraz może okazać się wysoce niepraktyczne. 

Jeśli szukasz szafek do swojej łazienki, koniecznie odwiedź stronę producenta mebli łazienkowych https://rovato.eu/.  

Fotel do łazienki

Świetnym pomysłem na komfortowy dodatek do łazienki jest wygodny fotel. Sprawdzi się on genialnie na przykład wtedy, kiedy planujesz urządzić w łazience swoją osobistą strefę spa. Dzięki niemu będziesz mogła usiąść wygodnie z maseczką na twarzy lub przygotować sobie odprężającą kąpiel i peeling dla stóp. Jest to także bardzo praktyczny dodatek, ponieważ ułatwia przebieranie się i staje się miejscem, w którym możesz położyć ubrania, idąc pod prysznic lub do wanny. Pamiętaj jednak, aby wybrać fotel z materiału odpornego na wilgoć, o którą w łazience nietrudno. Dzięki temu będziesz cieszyć się swoim pięknym łazienkowym fotelem przez długie lata. Szukając idealnego fotela do łazienki, odwiedź stronę https://greywood.pl/

Zdjęcie główne: pexels.com/Jean van der Meulen

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*