Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Przegoń nudę z sypialni – pomysły na urozmaicenie życia erotycznego

Slow życie
Tekst sponsorowany
Przegoń nudę z sypialni  – pomysły na urozmaicenie życia erotycznego

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Seks jest jednym z filarów związku. Bliskość fizyczna wpływa na utrzymanie zaangażowania w relacji, podkreśla wyjątkowość więzi między partnerami. Erotyczne igraszki nie tylko są wyrazem namiętności i pożądania, ale też pozwalają rozładować napięcie, wprowadzają w błogi nastrój i poprawiają ogólne samopoczucie. Uprawiając seks przez lata z jednym partnerem lub partnerką, trzeba wciąż dolewać oliwy do ognia, by do sypialni nie wkradła się nuda. Jak to zrobić?

W świecie fantazji – poszukaj inspiracji

Po pierwsze warto rozmawiać – umiejętność komunikacji jest bardzo ważna. Trzeba nauczyć się mówić o swoich pragnieniach i potrzebach, ale też umieć wysłuchać partnera i pomóc mu się otworzyć, jeśli nie jest skory do zwierzeń. Żeby życie erotyczne było udane, każda ze stron musi być zaangażowana.

W natłoku codziennych obowiązków warto znaleźć czas na chwilę tylko dla siebie. Osoby, które chcą zrealizować jakieś swoje fantazje, a mają problem z wyrażeniem pragnień, mogą np. pokazać artykuł związany ze swoimi preferencjami partnerowi lub partnerce, co będzie dobrym wstępem do rozmowy. Wspólne przeglądanie erotycznych stron, czytanie o seksie w samochodzie czy w wodzie, przeglądanie akcesoriów do BDSM również może być źródłem inspiracji. W tym celu warto zajrzeć na stronę EROTINO.

Gadżety, które podgrzeją atmosferę

Szukając pomysłów na to, jak pozbyć się rutyny z łóżka, dobrze jest znaleźć wolny czas na to, by umówić się na randkę ze swoją drugą połówką. Wybranie konkretnego terminu seks spotkania, pozwoli przygotować się do wspólnych zabaw. Specjalnie dobrany ubiór i odpowiednia atmosfera są bardzo ważne i pomagają się nastroić. Można wymyślić scenariusz, pobawić się w odgrywanie ról, podgrzewać atmosferę sprośnymi sms-ami i wysyłaniem pikantnych zdjęć.

Ciekawym urozmaiceniem będzie użycie gadżetów erotycznych, szczególnie takich, których jeszcze się wspólnie nie testowało. Nowoczesne zabawki mają rozmaite funkcje, działają w wielu programach, dzięki którym można odkrywać nowe doznania seksualne. Stymulujące żele intymne, wibratory króliczki, dildo na przyssawce, kulki gejszy i wiele innych przydatnych akcesoriów znajdziesz w butiku erotycznym online, w którym zakupy są łatwe, przyjemne i dyskretne. Umawiając się na seks randki z partnerem, można wspólnie wybierać nowe zabawki, co z pewnością podkręci erotyczne wibracje w związku i zachęci do wymiany poglądów.

Odkrywaj nieznane doznania

Łóżkowe eksperymenty mogą podnieść temperaturę relacji i przywrócić namiętność w sypialni, a właściwie nie tylko w sypialni, bo w wielu różnych miejscach, które pomogą dodatkowo urozmaicić pożycie. Seks pod prysznicem, w przebieralni lub na plaży z pewnością jest godny przetestowania. Można zrobić sobie listę zadań do wykonania, wspólnie ustalić przeżycia, których chce się doświadczyć i warto przy tym być kreatywnym, elastycznym i otwartym na nowe wrażenia oraz pewne modyfikacje. Jeśli marzy Ci się seks z policjantem lub policjantką, pozwól sobie na przebieranki. Testujcie nowe pozycje, zagrajcie w erotyczne gry i wprowadzajcie dodatkowe akcesoria jak np. zabawki analne, by doświadczać zbliżeń w wielu wymiarach, nie tylko w pozycji misjonarskiej przy wyłączonym świetle.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak pozbyć się insektów z domu i z tarasu?
Jak pozbyć się insektów z domu i z tarasu?
Szukasz skutecznego sposobu na pozbycie się mrówek, moli spożywczych lub szkodników ogrodowych? Sprawdź, jak walczyć z insektami, które zatruwają Ci życie, a potem ciesz się czystym i wolnym od owadów domem, tarasem i ogrodem.
Ostatnie wpisy
Jak wybierać naczynia do serwowania kawy?
Jak wybierać naczynia do serwowania kawy?