Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Narty z dziećmi? Koniecznie zaopatrz się polisą

Inne
Tekst sponsorowany
Narty z dziećmi? Koniecznie zaopatrz się polisą

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Każda osoba, która wybiera się na narty z dzieckiem, niezależnie od tego, czy planuje szusowanie po polskich, czy też zagranicznych stokach, powinna odpowiednio przygotować się do wyjazdu. Mowa tutaj nie tylko o skompletowaniu odpowiedniego wyposażenia i sprzętu narciarskiego, ale także o wykupieniu odpowiedniego ubezpieczenia na narty.

Narty z dziećmi – najlepsze miejsca

Wśród rodziców planujących narciarskie eskapady, bardzo często można usłyszeć pytanie – gdzie na narty z dziećmi? Otóż, w Polsce nie brakuje miejsc, gdzie można beztrosko oddać się białemu szaleństwu nawet z najmłodszymi dziećmi.

Jeśli chodzi o najpopularniejsze kurorty narciarskie w Polsce, to nie brakuje takich dopasowanych do potrzeb maluchów. Ośrodki tego typu posiadają szerokie i łagodne trasy zjazdowe, a także komfortowe i bezpieczne wyciągi. Nie brakuje w nich także oślich łączek, na których najmłodsi mogą zapoznać się z tajnikami jazdy na nartach.

Wśród najpopularniejszych miejscowości, które odpowiadają potrzebom rodziców z dziećmi, wymienić można:

 • Białkę Tatrzańską, 
 • Czarną Górę, 
 • Zieleniec, 
 • Szczyrk, 
 • Bukowinę Tatrzańską, 
 • Krynicę-Zdrój, 
 • Zakopane.

Jak widać, wybór jest naprawdę szeroki. Rodzice, którzy przy okazji szusowania na nartach chcą pokazać dzieciom zwyczaje i kulturę innych krajów, mogą zdecydować się na wyjazdy do zagranicznych ośrodków narciarskich. Niezależnie od destynacji, koniecznie trzeba zaopatrzyć się w odpowiednie ubezpieczenie na narty z dziećmi. Najlepsze europejskie ośrodki narciarskie opisane są pod adresem https://www.ubezpieczeniaonline.pl/turystyczne/a/gdzie-jechac-na-narty-za-granice-najlepsze-stoki-w-europie-top-10/277.html.

Na co zwrócić uwagę, wybierając ubezpieczenie narciarskie dla dzieci?

Ubezpieczenie od ewentualnych wypadków w górach jest bardzo istotne, jeśli chodzi o wyjazdy z dziećmi. Na szczęście na rynku dostępnych jest wiele wariantów polis dla narciarzy. Dzięki temu każdy turysta jest w stanie wybrać taką, która zaspokaja wszystkie jego oczekiwania i potrzeby. Jeśli chodzi o ubezpieczenie na narty z dziećmi, to kompleksowa polisa powinna zawierać: 

 • NWW – ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Odszkodowanie otrzymane w wypadku poważnych urazów można przeznaczyć na rehabilitację i specjalistyczną opiekę medyczną, 
 • ratownictwo – to składnik polisy bardzo ważny w przypadku zagranicznych wyjazdów. Koszty ratownictwa górskiego mogą być bardzo wysokie, dlatego warto zainteresować się ich zabezpieczeniem na wszelki wypadek, 
 • OC sportowe – jest to ubezpieczenie, które pokrywa koszty uszkodzonego bądź też skradzionego sprzętu, 
 • odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym – dziecko na stoku może przez nieuwagę spowodować wypadek lub zniszczyć cudzy sprzęt sportowy. W sytuacji, kiedy maluch przez nieuwagę doprowadzi do urazu u innej osoby, OC wypłaci jej ubezpieczenie.

Ile może kosztować ubezpieczenie na narty z dziećmi?

Osoby, które chcą mieć pewność, że kupują polisę, która na tle ofert konkurencji wyróżnia się nie tylko korzystnymi warunkami, ale i atrakcyjną ceną, mogą skorzystać z porównywarki na stronie internetowej. Skrupulatne porównanie poszczególnych ofert pozwala wybrać najlepszą, zarówno pod względem składników, jak i ceny.

Zdjęcie: materiał Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czy produkty ekologiczne to przyszłość? Zastąp plastik w pełni biodegradowalnymi opakowaniami i talerzami od Slowpack
Czy produkty ekologiczne to przyszłość? Zastąp plastik w pełni biodegradowalnymi opakowaniami i talerzami od Slowpack
Naszą przyszłością są opakowania ekologiczne, które zostały zaprojektowane z myślą o naturze. Dzisiaj przybliżamy ich temat biodegradowalnych produktów, które są świetną alternatywą dla plastiku.
Ostatnie wpisy
Jakie rolety wybrać do sypialni?
Jakie rolety wybrać do sypialni?
Jak pozbyć się pluskwy domowej?
Jak pozbyć się pluskwy domowej?