Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Narty z dziećmi? Koniecznie zaopatrz się polisą

Inne
Tekst sponsorowany
Narty z dziećmi? Koniecznie zaopatrz się polisą

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Każda osoba, która wybiera się na narty z dzieckiem, niezależnie od tego, czy planuje szusowanie po polskich, czy też zagranicznych stokach, powinna odpowiednio przygotować się do wyjazdu. Mowa tutaj nie tylko o skompletowaniu odpowiedniego wyposażenia i sprzętu narciarskiego, ale także o wykupieniu odpowiedniego ubezpieczenia na narty.

Narty z dziećmi – najlepsze miejsca

Wśród rodziców planujących narciarskie eskapady, bardzo często można usłyszeć pytanie – gdzie na narty z dziećmi? Otóż, w Polsce nie brakuje miejsc, gdzie można beztrosko oddać się białemu szaleństwu nawet z najmłodszymi dziećmi.

Jeśli chodzi o najpopularniejsze kurorty narciarskie w Polsce, to nie brakuje takich dopasowanych do potrzeb maluchów. Ośrodki tego typu posiadają szerokie i łagodne trasy zjazdowe, a także komfortowe i bezpieczne wyciągi. Nie brakuje w nich także oślich łączek, na których najmłodsi mogą zapoznać się z tajnikami jazdy na nartach.

Wśród najpopularniejszych miejscowości, które odpowiadają potrzebom rodziców z dziećmi, wymienić można:

 • Białkę Tatrzańską, 
 • Czarną Górę, 
 • Zieleniec, 
 • Szczyrk, 
 • Bukowinę Tatrzańską, 
 • Krynicę-Zdrój, 
 • Zakopane.

Jak widać, wybór jest naprawdę szeroki. Rodzice, którzy przy okazji szusowania na nartach chcą pokazać dzieciom zwyczaje i kulturę innych krajów, mogą zdecydować się na wyjazdy do zagranicznych ośrodków narciarskich. Niezależnie od destynacji, koniecznie trzeba zaopatrzyć się w odpowiednie ubezpieczenie na narty z dziećmi. Najlepsze europejskie ośrodki narciarskie opisane są pod adresem https://www.ubezpieczeniaonline.pl/turystyczne/a/gdzie-jechac-na-narty-za-granice-najlepsze-stoki-w-europie-top-10/277.html.

Na co zwrócić uwagę, wybierając ubezpieczenie narciarskie dla dzieci?

Ubezpieczenie od ewentualnych wypadków w górach jest bardzo istotne, jeśli chodzi o wyjazdy z dziećmi. Na szczęście na rynku dostępnych jest wiele wariantów polis dla narciarzy. Dzięki temu każdy turysta jest w stanie wybrać taką, która zaspokaja wszystkie jego oczekiwania i potrzeby. Jeśli chodzi o ubezpieczenie na narty z dziećmi, to kompleksowa polisa powinna zawierać: 

 • NWW – ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Odszkodowanie otrzymane w wypadku poważnych urazów można przeznaczyć na rehabilitację i specjalistyczną opiekę medyczną, 
 • ratownictwo – to składnik polisy bardzo ważny w przypadku zagranicznych wyjazdów. Koszty ratownictwa górskiego mogą być bardzo wysokie, dlatego warto zainteresować się ich zabezpieczeniem na wszelki wypadek, 
 • OC sportowe – jest to ubezpieczenie, które pokrywa koszty uszkodzonego bądź też skradzionego sprzętu, 
 • odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym – dziecko na stoku może przez nieuwagę spowodować wypadek lub zniszczyć cudzy sprzęt sportowy. W sytuacji, kiedy maluch przez nieuwagę doprowadzi do urazu u innej osoby, OC wypłaci jej ubezpieczenie.

Ile może kosztować ubezpieczenie na narty z dziećmi?

Osoby, które chcą mieć pewność, że kupują polisę, która na tle ofert konkurencji wyróżnia się nie tylko korzystnymi warunkami, ale i atrakcyjną ceną, mogą skorzystać z porównywarki na stronie internetowej. Skrupulatne porównanie poszczególnych ofert pozwala wybrać najlepszą, zarówno pod względem składników, jak i ceny.

Zdjęcie: materiał Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak suplementować kolagen
Jak suplementować kolagen
Suplementacja kolagenem przynosi wiele korzyści dla zdrowia i urody, to cenne białko odpowiedzialne za wiele aspektów w naszym organizmie.
Ostatnie wpisy