Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Licytacje komornicze nieruchomości w mazowieckim – oto, jakie oferty są dostępne!

Inne
Tekst sponsorowany
Licytacje komornicze nieruchomości w mazowieckim – oto, jakie oferty są dostępne!

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Inwestorzy, którzy chcą ulokować swoje pieniądze w nieruchomości rokującej możliwością późniejszego zysku, powinni zainteresować się licytacjami komorniczymi. Są na nich wystawiane domy, mieszkania, lokale usługowe i obiekty przemysłowe, które zostały objęte zajęciem komorniczym i mają zostać sprzedane, aby pokryć zobowiązania wierzycieli. Z powodzeniem można stwierdzić, że opieka komornicza nad całym procesem, jak i udział sądu, czynią transakcję bezpieczną i wiarygodną. Sprawdź, jakie obwieszczenia pojawiły się ostatnio i jak przystąpić do licytacji!

Nieruchomości na licytacjach komorniczych – te kupisz w najbliższym czasie!

Obwieszczenia pojawiają się regularnie, warto więc pozostawać na bieżąco i systematycznie sprawdzać, jakie licytacje odbędą się w najbliższym czasie. Na sprzedaż wystawiane są:

  • domy i mieszkania,
  • działki, w tym grunty orne,
  • obiekty przemysłowe: hale magazynowe, produkcyjne, lokale usługowe i biurowe.

Każdy ma więc szansę znaleźć interesującą dla siebie propozycję – sprawdź najnowsze licytacje komornicze w mazowieckim i przekonaj się, czy jest wśród nich ciekawa możliwość inwestycyjna dla Ciebie.

Chcesz wziąć udział w licytacji komorniczej? O tym koniecznie pamiętaj!

Jeśli wśród obwieszczeń znajdziesz nieruchomość, która Cię zainteresuje, koniecznie zapoznaj się z podstawowymi informacjami na jej temat: dokładną lokalizacją, metrażem budynku i powierzchnią działki, dostępnymi mediami, stanem technicznym. Zajrzyj też do księgi wieczystej i umów się z komornikiem na oglądanie obiektu. Chcąc przystąpić do licytacji, pamiętaj o obligatoryjnym wadium, które należy wpłacić przed planowanym terminem składania ofert. To rękojmia zaliczana na poczet całej sumy za nieruchomość w przypadku dokonania przybicia lub zwracana oferentom, którym nie udało się wygrać

A co, jeśli wygrałeś licytację?

Wtedy otrzymasz z sądu informację o dokonaniu przybicia i od tego momentu będziesz mieć dwa tygodnie, aby dokonać zapłaty całej kwoty, za jaką wylicytowałeś nieruchomość. Możesz wydłużyć ten czas do miesiąca, składając odpowiedni wniosek.

Zdjęcie: materiał Partnera.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Budowa tarasu — co wziąć pod uwagę?
Budowa tarasu — co wziąć pod uwagę?
Planujesz budowę tarasu przed swoim domem? Podpowiadamy, jak możesz zrobić to samodzielnie! Dowiedz się, jak zbudować taras krok po kroku.
Ostatnie wpisy