Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak nakładać samoopalacz?

Domowe spa
Marta Kozłowska
Jak nakładać samoopalacz?

Przyszło lato, ale Ty nie masz na razie czasu, żeby się poopalać? A może jesteś uczulona na słońce, a mimo to nadal chcesz pięknie wyglądać i zachwycać efektowną i zdrowo wyglądającą opalenizną? Podpowiadamy jak nałożyć samoopalacz, żeby uzyskać jak najlepszy efekt.

Naturalnie wyglądająca opalenizna?

Jeśli chcesz uzyskać efekt zdrowo wyglądającej, długotrwałej opalenizny o naturalnym, oliwkowym odcieniu bez plam i nieestetycznych smug, powinnaś postawić na sprawdzone produkty samoopalające, które są bezpieczne dla Twojej skóry oraz odpowiednio zatroszczyć się o jej przygotowanie dalszych czynności.

Jak nakładać samoopalacz?

Dokładnie złuszcz naskórek przy pomocy peelingu (może być to zarówno peeling mechaniczny, jak i enzymatyczny). Najlepiej nakładać samoopalacz późnym wieczorem przed snem, wtedy przez całą noc będzie mógł spokojnie działać. Niektóre produkty takie jak np. pianki samoopalające nie dają możliwości nałożenia ich równomiernie ręką, dlatego najlepiej zaopatrzyć się w specjalną rękawicę do nakładania tego typu produktów lub inny gadżet, który nam w tym zabiegu pomoże. Nakładaj produkt płynnymi, kolistymi ruchami na suchą i czystą skórę, najlepiej przed lustrem w dobrze oświetlonym miejscu. Do spania załóż luźne ubranie w ciemnym, najlepiej czarnym, kolorze, a następnego dnia ciesz się piękną opalenizną!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*