Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Hanami Academy – profesjonalna szkoła makijażu permanentnego

Marketingowy lifestyle
Tekst sponsorowany
Hanami Academy – profesjonalna szkoła makijażu permanentnego

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Makijaż permanentny staje się coraz popularniejszy, dlatego rośnie zapotrzebowanie na usługi linergistek. Na rynku pojawia się coraz więcej salonów kosmetycznych oferujące takie zabiegi, przez co trzeba wyróżnić się jakością i profesjonalną obsługą. W tym celu najlepiej wzorować się na najlepszych, dlatego przygotowaliśmy kursy z makijażu permanentnego prowadzone przez uznanych w branży specjalistów. Zgłoś się do naszej placówki w celu podniesieni swoich umiejętności, co pozwoli Ci oferować usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy – PMU Hanami Academy.

Roczna szkoła makijażu permanentnego

Roczny kurs pigmentacji prowadzony przez mistrzynię Polski w makijażu permanentnym, twórczyni autorskich metod oraz technik, oraz wysokiej jakości barwników Hanami Pigments Ewę Ścieszę to niezwykle elitarne szkolenie pozwalające zdobyć wiedzę i umiejętności niemożliwe nigdzie indziej. Tworzymy grupę liczącą maksymalnie 8 linergistek na rok i oferujemy 10 zjazdów w systemie zaocznym.

Co oferuje kurs makijażu permanentnego w Hanami Academy?

Przez cały okres trwania kursu poznasz wiele zaawansowanych technik wykonywania  makijażu permanentnego i będziesz mieć możliwość przetestowania ich na żywych modelkach. Osobom trenującym samodzielnie Bardzo ciężko znaleźć możliwość takiego treningu, a u nas zdobywasz praktykę na różnych rodzajach skóry, co zaprocentuje w przyszłej pracy z klientkami. 

Dowiesz się jak wykonywać idealną pigmentację pigmentacje zachowując przy tym standardów higieny i bezpieczeństwa oraz maksymalny komfort klientce. Dzięki temu będziesz w stanie zaoferować usługi na najwyższym poziomie gwarantujące olśniewający efekt. Możesz liczyć także na nasze wsparcie po szkoleniu i pomoc w rozpoczęciu własnej działalności w dziedzinie makijażu permanentnego

Poza praktycznymi ćwiczeniami zdobędziesz także ogromną dawkę wiedzy teoretycznej, która pomoże Ci w świadomym wykonywaniu zabiegów pigmentacji. Poznasz medyczne przeciwwskazania, informacje o rodzajach skóry, rodzaje barwników czy zasady dotyczące BHP i higieny pracy. Wszystko to poparte ogromnym doświadczeniem Pani trenerki, która jest wykładowczynią akademicką oraz autorką wielu publikacji z zakresu makijażu permanentnego. Więcej szczegółowych informacji na naszej stronie internetowej https://hanami.academy/szkola-makijazu-permanentnego/.

Hanami Academy – zapraszamy wszystkich chętnych

Jeżeli nie jesteś jeszcze na takim poziomie, aby przystąpić do zaawansowanego szkolenia rocznego, nie oznacza, że nie masz u nas czego szukać. Wręcz przeciwnie – w Hanami Academy posiadamy szeroką ofertę kursów dla osób o różnym poziomie zaawansowania. Skontaktuj się z nami niezależnie czy zaczynasz swoją przygodę z pigmentacją, czy chcesz szkolić się na trenera. Na pewno znajdzie się u nas miejsce dla Ciebie – zapraszamy.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Ozdoby bożonarodzeniowe i dekoracje świąteczne
Ozdoby bożonarodzeniowe i dekoracje świąteczne
Coraz bliżej święta! Grudzień to czas pieczenia pierniczków czy rodzinnych wieczorów pod kocem z kubkiem imbirowej herbaty. To także idealny moment, aby stworzyć świąteczny nastrój, a ten nie powstanie bez dekoracji świątecznych.
Ostatnie wpisy