Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Kiedy zaczynasz urządzać pokój dla swojego dziecka, stajesz przed trudnym wyborem, jaki wybrać motyw przewodni. Ostatnio dość często rodzice z dziećmi decydują się na motyw lasu, co w ogóle nikogo nie dziwi. Zieleń, szum drzew, śpiew ptaków, leśne zwierzątka na polanie. To wszystko sprawia, że pokój dziecięcy stanie się bezpiecznym azylem dla Twojej pociechy. Na jakie elementy warto postawić najbardziej?

Drewno

Oczywistym skojarzeniem od razu przychodzącym do głowy, kiedy myślimy o lesie, są drzewa oraz drewno. Wprowadź do pomieszczenia drewniane meble, na ścianie umieść gałąź drzewa, przyczep do niej ptaszki. Leśny klimat na zawołanie!

Ściany

Na ścianach lub na tylko jednej ścianie umieść tapetę przedstawiającą drzewa czy leśne zwierzęta. Stworzy ona niepowtarzalny klimat. Całość uzupełnij maskotkami niedźwiadków, lisków, sów czy sarenek. Doskonałą alternatywą dla tapety mogą być naklejki z drzewami czy zwierzętami.

Obrazki

Jeśli chcesz tylko w delikatny sposób zaakcentować motywy leśne, możesz zainwestować w obrazki, które umieścisz w ramkach bądź plakaty. Obecnie na rynku mnóstwo jest słodkich ilustracji z królującym leśnym motywem.

Zostaw komentarz

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.