Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Na świecie istnieje wiele metod pozwalających na usuwanie zbędnego owłosienia z własnej skóry. Niestety większość z nich wiąże się jedynie z czasowym usunięciem owłosienia, które powraca jak boomerang. Jednak istnieje jedna metoda, która zapewnia długotrwałe efekty. Jest nią depilacja laserowa, na którą decyduje się coraz większa ilość osób. W jaki sposób depilacja laserowa gwarantuje permanentne efekty?

Depilacja laserowa bez tajemnic

Depilacja laserowa gwarantuje optymalne działanie dzięki działaniu profesjonalnego lasera, który ma za zadanie usuwać owłosienia od wnętrza skóry. Działa za pośrednictwem światła o określonej długości fali niosącego konkretną ilość energii pochłanianej przez skórę. Głównym celem są barwniki skórne, które bardzo dobrze absorbują energię świetlną szybko przekształcając ją w energie cieplną. W wyniku takiego działania dochodzi do nagrzewania struktury barwników skórnych. Same w sobie nie mają wiele wspólnego z włosami jednak komórki sąsiadujące do melanocytów już tak. Mowa tutaj o cebulkach włosowych, które jak powszechnie wiadomo są najważniejszym źródłem dla produkcji nowych włosów. Uszkodzenie cebulki w odpowiedniej fazie wzrostu prowadzi do nieodwracalnych zmian, które prowadzą do permanentnego zahamowania produkcji włosów co jest celem depilacji laserowej. 

Podchodząc do zabiegu depilacji laserowej warto nadmienić, że wszystko odbywa się zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, na które salony zwracają szczególną uwagę. Depilacja laserowa jest bezpieczna pod warunkiem przestrzegania wszystkich zasad dotyczących przeciwwskazań i zachowania przed/po zabiegowego. 

Sprawdź: https://depilacja.pl/.

Podsumowanie

Depilacja laserowa staje się nie tylko modnym dodatkiem do codziennego życia. To zapewnienie sobie niespotykanego poziomu wygody i codziennej pewności siebie niezależnie od sytuacji. Na plaży, spotkaniu towarzyskim czy basenie – zawsze można czuć się pewnie w każdym calu. Za taki komfort można zapłacić każde pieniądze. 

Zostaw komentarz

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.